Podpora komerční pilotní licence pro vrtulník

Vrtulník

Létat vrtulníkem? Sen mnoha kluků, co se málokdy splní. Pan M. k tomu směřuje. Jeho důvod ovšem nebyl jen ten dětinský, nápad přišel “shůry” po nějaké době přemýšlení a modliteb. Spolu s celou rodinou se chystá přestěhovat někam do Perského zálivu s cílem budovat Boží království (místní církev) tam, kde stále žádná není. Rozhodnout se pro tento krok bylo i nebylo těžké.

Na jedné straně velmi specifický projekt, na straně druhé touha naplnit Boží povolání. Jak říká pan M. : “Umět pilotovat vrtulník je dobrá příležitost pro získání práce v oblasti, která nám pomůže dostat se k místním lidem (muslimům - arabům) a zajistí i nějaký příjem (daná destinace je velmi nákladná na život). Místní si totiž drží odstup od cizinců z hlediska práce, bydlení a podobně. Modlíme se za to, abychom šli směrem, který nám umožní vytvořit přemostění k těmto lidem, navazovat s nimi vztahy a předávat jim dobrou zprávu o Ježíši Kristu.

Také díky práci pilota (vyhlídkové lety, přeprava osob a zboží, státní sféra) budeme moci eliminovat naše náklady na život, budeme samostatnější a ulehčí nám to celkově vstup do nové etapy našeho života. Sami si uvědomujeme, že nápad je velmi netradiční a specifický, ale to je ostatně i oblast Perského zálivu, kam směřujeme. Zapoj se s námi do této neobvyklé formy dělání misie. Misie je o skupině lidí, ne o jednotlivcích a ty toho můžeš být součástí.”

Poslat finanční dar na tento projekt

Měna

Částka

Způsob platby

Údaje o přispěvateli

Na e-mail vám pošleme potvrzení, že jsme dar v pořádku obdrželi. Také vám občas dáme vědět, jak se této sbírce daří.

Za přispění získejte